اینسیا

اینسیا

این مدل تمام خصوصیات دستگاههای نسپرسو را در یک دستگاه کوچک گردآوری کرده که بسیار مناسب با فضا و نیاز محیطهای داخلی همچون خانه ها یا دفاتر کاری می باشد.  طراحی هوشمندانه این مدل در عین  فشردگی و وزن سبک ، به گونه ای طراحی و تجهیز شده که به نوعی با استفاده کننده آن ارتباط  موثری برقرار می کند.

با یک تماس و در ظرف 25 ثانیه دمای آب میتواند به درجه مطلوبی برسد که قابلیت درست کردن 9 قهوه " گراند کراس " ( Grand Crus) بدون نیاز به دوباره پر کردن مخزن 0.7 لیتری خود را دارد.

 

در هر دستگاه 16 کپسول چیده میشود که محتویات کپسولهای چیده شده عبارتند از :

14 کپسول حاوی قهوه بو داده و آسیاب شده +  1 کپسول حاوی قهوه بدون کافئین بو داده و آسیاب شده  +  1 کپسول حاوی قهوه بو داده و آسیاب شده با اسانس وانیل.

 

دستگاه قهوه ساز نسپرسو مدل اینیسیا که با طراحی جالب و رنگ های شاد و متنوع آن چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند و مناسب برای یک کادوی لوکس با قیمتی مطلوب، بهترین انتخاب برای مشکل پسندان است که از لذت یک فنجان قهوه برخوردار شوند.


این قهوه ساز انواع قهوه های نسپرسو را در طعم های مختلف در دو سایز اسپرسو و لانگو با قدرت فشار 19 بار و در کمترین زمان ممکن به شما می دهد.

و یکی دیگر از خصوصیات این قهوه ساز کوچک بودن و کم حجم بودن آن است و دیگر حالت استندبای آن است که بعد از چند ثانیه خود به خود خاموش و دوباره با فشار یک دکمه به حالت آماده سازی قهوه برمی گردد و در مصرف برق صرفه جویی می کند. این مدل قهوه ساز در رنگ های زیر به بازار عرضه شده است.

سبز فسفری، زرد لیمویی، نارنجی، قرمز، طوسی، کرم وانیلی، سفید، مشکی، آبی اقیانوسی، آبی آسمونی، به علت تنوع رنگی و زیبایی منحصربه فرد و فانتزی این دستگاه یکی از پرطرفدارترین و پرفروشترین دستگاه های نسپرسو در دنیا می باشد.


مشخصات و ویژگیهای دستگاه :

 

- وزن دستگاه : 2.4 کیلوگرم.

- ظرفیت مخزن قابل جداسازی برای آب :  0.7 لیتر.

- ظرفیت جعبه نگهداری کپسولهای مصرف شده : 11 عدد .

- ابعاد : 12 سانتیمتر عرض  - 23 سانتیمتر طول  - 32.1 سانتیمتر ارتفاع.

- دارای جایگاه مخصوص  فنجان برای اضافه کردن لاته ماکیاتو .

- قابلیت مشخص کردن اندازه فنجان ها  ( در دو اندازه ) برای دستگاه پیش از آماده سازی و ریختن قهوه . 

- تهیه قهوه در اندازه های اسپرسو و لانگو .

- دارای سیستم خاموشی خودکار پس از 9 دقیقه عدم استفاده از دستگاه

- قابلیت تنظیم اتوماتیک میزان قهوه و آب.

-  قدرت فشار بالای پمپاژ به میزان 19 بار.